جستجو
Menu
image

عنوان: بازدید از آخرین مراحل آماده سازی بوستان مرضیه حدیدچی ( دباغ ) ویژه بانوان

تاریخ انتشار: 1398/7/8

نمایش تعداد بازدیدکنندگان: 188

خلاصه مطلب: مهندس مختاری مدیر عامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران از آخرین مراحل آماده سازی بوستان مرضیه حدیدچی ( دباغ ) ویژه بانوان بازدید کرد.

آقای مهندس مختاری ضمن بازدید 3 ساعته  از کلیه سطوح و امکانات بوستان آخرین نکات لازم را جهت افتتاح هر چه بهتر بوستان به مدیران اجرایی و مشاورین پروژه تذکر داد. ایشان در این بازدید توجه ویژه به ایمنی و رعایت کامل ضوابط HSE  را به مجریان گوشزد نموده و با یادآوری این موضوع که مقرر است مادران گرامی و فرزندان آنها از این محیط بهره ببرند عنوان نمود که می بایست محیط بوستان به نحوی امن  باشد تا کوچکترین دغدغه خاطر جهت بازدیدکنندگان به وجود نیاید.

مدیر عامل سازمان هم چنین در این بازدید  نسبت به تکمیل،  اندک کارهای باقیمانده عمرانی و فضای سبز تذکر داد  و تاکید کرد کلیه کارها می بایست تا 48 ساعت قبل از افتتاح به پایان رسیده باشد.

مهندس مختاری در پایان بازدید ضمن خسته نباشید و تشکر از کلیه دست اندرکاران ساخت بوستان خاطرنشان ساخت،  بانوان گرامی و فرزندان آنها  باید در این بوستان احساس امنیت، آرامش و ایمنی نمایند لذا وظیفه ما هست تا با دقت کامل کوچکترین جزئیات ممکن را بررسی و در جهت رفع آن کوشا باشیم.

 لازم به ذکر است که بوستان مرضیه حدیدچی (دباغ)  پنجمین و بزرگ ترین بوستان ویژه مادران به مساحت 35 هکتار در پهنه شمال شرقی تهران در جنوب بزرگراه شهید بابایی واقع است و مقرر شده تا در روز 15 مهرماه مقارن با هفته تهران افتتاح گردد.


 
 

منبع: روابط عمومی سازمان بوستانها و فضای سبز شهر تهران، مورخ 98/7/8

براي اشتراک (subscribe) شما بايد يک کاربر ثبت شده باشيد. Skip Navigation Links.

نظرات شما

نشانی ساختمان مرکزی:
تهران، میدان آرژانتین، خیابان بیهقی، شماره 32
 کد پستی: 1513845411
تلفن: 88735071  - 88735074  
نمابر: 88735070
صندوق پستی:  4658 - 15148
نشانی پست الکترونیک:
 info.parks@tehran.ir