جستجو
Menu
image

عنوان: افزایش سرانه فضای سبز در مناطق کم برخوردار و توسعه کمربند سبز شهر تهران

تاریخ انتشار: 1396/12/5

نمایش تعداد بازدیدکنندگان: 186

خلاصه مطلب: آقای مهندس یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران در نشستی با مدیران و مسئولان سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران ضمن تقدیر از تلاشهای مدیریت فضای سبز شهر تهران بر افزایش سرانه فضای سبز در مناطق کم برخوردار و افزایش کمربند سبز شهر تهران و ... تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، مهندس مجتبی یزدانی در نشستی با معاونین و مدیران سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران که با حضور آقای مهندس مختاری مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران، آقای عطایی مدیرکل امور خدمات شهری و دیگر مدیران این حوزه برگزار شد، گفت: این سازمان از سازمان های بسیار مهم در شهرداری تهران محسوب می شود، بنابراین باید در تمامی امور به دنبال نوع آوری و انجام کارها و اقدامات جدید در این حوزه باشید.
مهندس یزدانی در این جلسه بر موضوعاتی چون لزوم افزایش سرانه فضای سبز در مناطق کم برخوردار 8-9-10-11-12-17 و ...، لزوم افزایش کمربند سبز شهر تهران،کنترل و ایمن سازی بوستان های مناطق 22گانه، جداسازی آب شرب از آب خام، صرفه جویی در کلیه امور، تهیه و اتمام شناسنامه باغات شهر تهران،آمادگی جهت جنگلکاری زمین 100 هکتاری در آرادکوه، شناسایی پارک هایی که قابلیت استفاده در بحران های احتمالی دارند، بازپیرایی پارک ها و ... تاکید کرد.
یزدانی در ادامه پس از ارائه توضیحاتی در خصوص موضوعات مختلف و مهم در این حوزه گفت: انشاءلله با همدلی و همراهی یکدیگر همچنان رو به جلو حرکت کنیم و اقدامات بسیار خوبی را در راستای رضایتمندی حداکثری شهروندان به سرانجام برسانیم.
گفتنی است در این جلسه برخی از مدیران به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود در حوزه فضای سبز شهر تهران پرداختند.

 
 
 
 
 
 
 


منبع: پرتال داخلی شهرداری تهران مورخ 1396/12/5

براي اشتراک (subscribe) شما بايد يک کاربر ثبت شده باشيد. Skip Navigation Links.

نظرات شما

نشانی ساختمان مرکزی:
تهران، میدان آرژانتین، خیابان بیهقی، شماره 32
 کد پستی: 1513845411
تلفن: 88735071  - 88735074  
نمابر: 88735070
صندوق پستی:  4658 - 15148
نشانی پست الکترونیک:
 info.parks@tehran.ir