جستجو
Menu
image

عنوان: دیدار مادران شهدای معزز دفاع مقدس با مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران در روز ولادت رسول گرامی اسلام (ص)

تاریخ انتشار: 1394/10/9

نمایش تعداد بازدیدکنندگان: 313

خلاصه مطلب:

در آستانه ولادت حضرت رسول اکرم (صلی الله علیه و آله) و امام جعفر صادق (ع) جمعی از مادران شهدای معزز به همراه مهندس اکبر توکلی مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (سلام الله علیها) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) با مهندس مختاری مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران در این دیدار مادران شهدای گرامی ضمن قدردانی از زحمات مهندس توکلی، از مهندس مختاری بابت همکاری در زمینه ساماندهی فضای سبز سازمان بهشت زهرا (س) و حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) به ویژه گلزار شهدا تقدیر کردند.

 ابتدا مهندس اکبر توکلی مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) گفت: به دلیل خدمات سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران در گلزار شهدای بهشت زهرا (سلام الله علیها) و پیگیری های مهندس مختاری که همواره در زیباسازی و فضای سبز مزار شهدا و حرم مطهر امام (ره) یار و پشتیبان سازمان بهشت زهرا (سلام الله علیها) بوده اند و باعث رضایت و شادمانی خانواده های شهدا به ویژه مادران شهدا بوده اند، امروز این مادران صبور برای تقدیر و سپاس در این سازمان حاضرشدند تا بگویند که کار مناسب و خوب مسئولین دیده می شود .

در ادامه مهندس مختاری مدیر عامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران ضمن تقدیر و سپاس از حضور مادران شهدا در این سازمان گفت: با قدوم مادران صبور و سرافراز شهدا نورانیت و برکت به این سازمان هدیه شده است . ما ارائه خدمات به خانواده های معزز را افتخار خود می دانیم.منبع: روابط عمومی سازمان بوستانها و فضای سبز شهر تهران، مورخ 9/10/94

براي اشتراک (subscribe) شما بايد يک کاربر ثبت شده باشيد. Skip Navigation Links.

نظرات شما

نشانی ساختمان مرکزی:
تهران، میدان آرژانتین، خیابان بیهقی، شماره 32
 کد پستی: 1513845411
تلفن: 88735071  - 88735074  
نمابر: 88735070
صندوق پستی:  4658 - 15148
نشانی پست الکترونیک:
 info.parks@tehran.ir