جستجو
Menu
image

عنوان: دومين نمايشگاه پربازديد پايتخت امروز به اتمام مي رسد

تاریخ انتشار: 1394/2/28

نمایش تعداد بازدیدکنندگان: 831

خلاصه مطلب:

مديرعامل سازمان بوستان ها و فضاي سبز شهر تهران با يادآوري اينکه سيزدهمين نمايشگاه گل و گياه تهران همچون سال هاي گذشته با استقبال پرشور شهروندان مواجه شده است، گفت: آمار بازديدکنندگان نشان مي دهد، نمايشگاه گل و گياه تهران دومين نمايشگاه پربازديد تهران است.

آقای مهندس علي محمد مختاري با بيان اينکه در سيزدهمين نمايشگاه گل و گياه تهران 250 توليدکننده داخلي و 39 نماينده از کشورهايي همچون اسپانيا، ايتاليا، آلمان و غيره حضور داشتند، افزود: تلاش کرده ايم با تنوع گونه هاي گياهي که در اين نمايشگاه عرضه مي شود، بار ديگر نوع آوري پرورش گل و گياهان مختلف را در معرض ديد عموم قرار دهد.
وي با يادآوري اينکه گل و گياهاني که در سيزدهمين نمايشگاه عرضه شدند همگي از نوع آپارتماني بوده و مناسب فضاي باز نبودند، ادامه داد: در اين فرصت 5 روزه بوته هاي زينتي مناسب پرورش در داخل خانه ها و گل هاي فصلي عرضه شدند.
به گفته وي انواع شمعداني ها با رنگ هاي مختلف نيز از گل هايي بودند که در اين نمايشگاه عرضه و روش هاي نگهداري و پرورش اين گونه در فضاي داخل خانه ها، به شهروندان آموزش داده شد.
مختاري با اشاره به اينکه شهرداري تلاش کرده گونه هاي عرضه شده در سيزدهمين نمايشگاه گل و گياه نسبت به ديگر نمايشگاه ها از تنوع و نوع آوري خاصي برخوردار باشد، تصريح کرد: استقبال بي نظير مردم از طبيعت و زيبايي هايي که در اين نمايشگاه در معرض ديد قرار گرفت، نشانه این است که شهروندان تهراني دوستدار فضاي سبزند و برگزاري اين نمايشگاه ها مي تواند به حفظ و توسعه فضاي سبز در داخل خانه ها نيز کمک کند


منبع: به نقل از روزنامه همشهری مورخ 27/2/94




براي اشتراک (subscribe) شما بايد يک کاربر ثبت شده باشيد. Skip Navigation Links.

نظرات شما

نشانی ساختمان مرکزی:
تهران، میدان آرژانتین، خیابان بیهقی، شماره 32
 کد پستی: 1513845411
تلفن: 88735071  - 88735074  
نمابر: 88735070
صندوق پستی:  4658 - 15148
نشانی پست الکترونیک:
 info.parks@tehran.ir