جستجو
Menu
فهرست کتاب های منتشر شده توسط سازمان بوستانها و فضای سبز شهر تهران
image
- تالیف و ترجمه: هنریک مجنونیان - ناشر: سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران - قیمت: 480 تومان - سال انتشار: 1374 (ادامه مطلب)
image
- ناشر: سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران - قیمت: 2500 تومان - سال انتشار: 1389 (ادامه مطلب)
image
خلاصه مطلب :  در این کتاب که مشتمل بر چهار فصل می باشد، مطالب مفیدی پیرامون مدیریت بهینه حاصلخیزی خاک و تغذیه گیاهان بخصوص در شرایط شهری ارائه گردیده است. (ادامه مطلب)
image
پارک های کوچک بخشی کلیدی در بیشتر محله های یک منطقه هستند که بیشتر برای موارد تفریحی استفاده می شوند و در طراحی و نگهداری آنها باید به تغییرات جمعیتی، فرهنگی و افزایش آگاهی در زمینه های اکولوژیکی تو... (ادامه مطلب)
image
این کتاب مشتمل بر دو بخش می باشد که بخش نخست آن حاوی اطلاعات مفیدی در خصوص معرفی و نگهداری گیاهان است که به بهترین نحو ممکن در دسترس علاقمندان قرار گرفته است. (ادامه مطلب)
image
جذابیت های کم نظیر پرندگان در کنار سایر ویژگی های ارزنده این موجودات، از جمله ارزش های اکولوژیک، ویژگی های زیستی و نیز قابلیت کنترل آفات و حشرات، لزوم ایجاد جایگاهی مناسب برای زیست شهری آنها را بیان... (ادامه مطلب)
image
باغ صخره ای در نقاطی احداث می گردد كه بخواهیم از شكل طبیعی زمین حداكثر استفاده را بنمائیم. یا اینكه زمین های مورد استفاده ضمن اینکه دارای سنگ های بزرگ می باشد در جهات مختلف نیز شیب دار باشد . (ادامه مطلب)
image
این کتاب افزون بر اینكه به مفاهیم ، نگرش و پیوندهای مردمی در آشنایی با طراحی محیط و منظر پاسخ می دهد ، شمردن گرایش های كارسازی چون : بوم شناسی ، فرهنگی و حتی آموزش تفكر طراحی را نیز از نظر دور نداشت... (ادامه مطلب)
image
این کتاب خواننده را برای دست یافتن به نتیجه‌ای مطلوب در طراحی با عوامل مصنوع آماده می‌سازد. خلاصه كتاب مبلمان شهری، از اجزاء ضروری و جدایی‌ناپذیر جوامع به شمار می‌روند و در سال‌ها... (ادامه مطلب)

نظرات شما

نشانی ساختمان مرکزی:
تهران، میدان آرژانتین، خیابان بیهقی، شماره 32
 کد پستی: 1513845411
تلفن: 88735071  - 88735074  
نمابر: 88735070
صندوق پستی:  4658 - 15148
نشانی پست الکترونیک:
 info.parks@tehran.ir