جستجو
Menu

نقشه تهران

راهنمای سامانه اینترنتی نقشه تهران 

شهروندان محترم می‌توانند از این پلت‌فرم یا سکوی اینترنتی برای انواع راهیابی‌های خود در زندگی روزمره استفاده کنند. ازجمله ویژگی‌های نقشه تهران انتشار عکس‌های استریت ویو یا نمای خیابانی واقعی است که به عکس‌های پانوراما مشهور است؛ پانوراما نمونه‌ای از عکس‌ها هستند که قابلیت نمایش 360 درجه از یک مکان را در محیط مجازی فراهم می‌کنند. این سرویس، کاربر را قادر می‌سازد که به جای مسافرت درون شهر، در دنیای مجازی شهر گردش و زوایای دلخواه خود را انتخاب کند. در نسخه جدید این سامانه امکان شناخت محلات تهران در سرویس محله من ارائه شده است.

امکانات جدید نقشه تهران
جست‌وجوی هوشمند: انواع آدرس‌یابی‌های محاوره‌ای روزانه در این سامانه قابل جست‌وجو است.
جست‌وجوی اماکن خدماتی و عمومی: امکان جست‌وجوی اماکن خدماتی و عمومی با اطلاعات تکمیلی مناسب در این سرویس وجود دارد. برای نمونه امکان جست‌وجوی بیمارستانی با امکانات ویژه تخصصی که خدمات بیمه مورد نظر شهروند را ارائه دهد در این سامانه امکان‌پذیر شده است.
محله‌محوری: چنانچه شهروندی بخواهد در محدوده محله سکونت خود یا یک محله دلخواه، اطلاعاتی کسب کند می‌تواند از این سامانه استفاده کند. معرفی محله، اخبار مکان محور محله‌ای، معرفی اماکن گردشگری، خدماتی و عمومی محله و خدمات محله‌ای از مهم‌ترین بخش‌های جدید این سامانه است.
مسیریابی هوشمند با بار ترافیکی: یکی دیگر از این سرویس‌ها مسیریابی با توجه به حجم ترافیکی است. غالب سامانه‌های مسیریابی تنها با مدنظر قرار دادن کوتاه‌ترین مسافت، مسیر را تعیین می‌کنند و بدیهی است که لزوما کوتاه‌ترین مسیر، بهترین مسیر نیست. این سرویس می‌تواند با استفاده از اطلاعات ترافیکی معابر، بهترین مسیر را از نظر صرف زمان سفر پیشنهاد کند. این مسیریابی هوشمند با پارامترهای مختلف در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.

نظرات شما

نشانی ساختمان مرکزی:
تهران، میدان آرژانتین، خیابان بیهقی، شماره 32
 کد پستی: 1513845411
تلفن: 88735071  - 88735074  
نمابر: 88735070
صندوق پستی:  4658 - 15148
نشانی پست الکترونیک:
 info.parks@tehran.ir