جستجو
Menu
image
صرف وقت و هزینه برای ایجاد زیستگاهی که بتواند زنبورهای وحشی را جذب و حمایت نماید ، نه تنها یک روش مناسب در کمک به گرده افشانی و افزایش محصولات کشاورزی است، بلکه در مدت زمان کوتاهی هزینه های انجام شد... (ادامه مطلب)
image
باران اسیدی به نوعی بارش گفته می شود که در آن  pH آب باران به طور غیر معمولی پائین می باشد. (ادامه مطلب)
image
بین درختان و حشراتی که از بخش های مختلف درخت تغذیه می نمایند نزاعی بی وقفه وجود دارد.حشرات دائماً در حال جویدن و سوراخ کردن تنه درختان هستند و درختان در مقابل در حال ترشح ترکیبات شیمیائی برای مقابله... (ادامه مطلب)
image
جلبک ها ساده ترین موجودات زنده ای هستند که دارای کلروفیل می باشند. یک گروه معروف از آنها تحت عنوان سیانوباکترها یا جلبک های سبز-آبی نامیده می شوند که توانائی انجام فتوسنتز و تثبیت CO2  را داشته وبه ... (ادامه مطلب)
image
مطالعات انجام شده در زمینه مشکلات تنفسی در کودکان نشان داده است خطر ابتلا به بیماری های ریوی و آسم درکودکانی که در دوران جنینی در معرض هوای آلوده قرار داشته اند افزایش می یابد. (ادامه مطلب)
image
 بر اساس آخرین یافته های علمی مکان جغرافیائی جنگل ها و نیز  چگونگی استفاده و کاربرد چوب درختان جنگلی، از جمله مواردی هستند که در میزان انتشار کربن حاصل از پدیده جنگل زدائی (Deforestation) نقش دارند.... (ادامه مطلب)

نظرات شما

نشانی ساختمان مرکزی:
تهران، میدان آرژانتین، خیابان بیهقی، شماره 32
 کد پستی: 1513845411
تلفن: 88735071  - 88735074  
نمابر: 88735070
صندوق پستی:  4658 - 15148
نشانی پست الکترونیک:
 info.parks@tehran.ir